KUCHNIA

W mieszkaniach typu “Senior” dodatkowo umieściliśmy elektrycznie opuszczaną szafkę kuchenną, na systemie duńskiej firmy PRESSALIT, specjalizującej się w tego typu rozwiązaniach.

W mieszkaniu 3-pokojowym zamontowany został opuszczany blat kuchenny.

ONAS
lazienka

ŁAZIENKA

Udogodnienia w łazience ułatwiają czynności pielęgnacyjne. Są to poręcze ułatwiające poruszanie się po łazience, siedzisko prysznicowe z możliwością przesuwania góra/dół oraz na boki – łatwe w demontażu kiedy nie jest już przydatne.

System umożliwiający poruszanie umywalką góra/dół pozwala na dostosowanie wysokości do swoich potrzeb. Podobnie odchylane poręcze ułatwiające wstawanie I siadanie na toalecie.

ŁÓŻKA

Łóżka tapicerowane, ze stelażami elektrycznymi, robione na zamówienie firmy

https://materacowy.pl/ oraz specjalistyczny materac marki https://zwiadowca.pl/firmy/Vivardi-Piotr-Marszalek

IMG_8202
IMG_8270

PORĘCZE

Dębowe poręcze, prowadzące z sypialni do łazienki, dla bezpieczeństwa I utrzymania rónowagi marki ALLESCHODY https://alleschody.pl/

Dodatkowo zamontowane zostały lampki z czujnikami ruchu wzdłuż ścian, ułatwiające przemieszczanie się w godzinach wieczornych.

MEBLE REGULOWANE

Zabudowa sypialni, meble oraz szafa wnękowa w przedpokoju – http://mebleideal.pl/, wyposażone w mechanizm typu “pentagraf” ułatwiający ściąganie ubrań w szafie.

IMG_8240
IMG_2065

BEZPIECZEŃSTWO

Wideodomofony dla zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców.

Niskie progi balkonowe, ułatwiające dostęp osobom na wózkach inwalidzkich.

Go Top